16:25, 23 Квітня 2020

Помер заслужений працівник культури, засновник хорової капели з Волині

22 квітня перестало битися серце заслуженого працівника культури  України, засновника народної аматорської хорової капели «Злагода» Євгена Пахомовича Шаюка.

Про це повідомляють у департаменті культури Луцької міськради.

«Глибоко сумуємо з приводу смерті Євгена Пахомовича та розділяємо біль тяжкої втрати з його родиною.

Євген Шаюк у 1958 році  очолив  музичну школу в Горохові. В цей час при Будинку культури створив першу чоловічу хорову капелу, яка стала відомою не тільки в районі.

Пізніше, працюючи директором музичної школи в Нововолинську, в 1966 році створив при Палаці культури  чоловічу хорову капелу шахтарів з 80 учасників. І вже в 1967 році капела здобула визнання, а Євгену Шаюку присвоєно звання «Заслужений працівник культури».

У 1972 році очолював відділ культури Луцької міської ради, згодом працював художнім керівником Волинської обласної філармонії, викладачем Луцького культурно-освітнього училища.

У 1991 році очолив народну аматорську хорову капелу «Злагода».

Весь життєвий шлях Євгена Пахомовича був тісно пов’язаний з мистецтвом, зокрема з піснею. Пісня творила його світ, наповнювала  особливим змістом.

Євген Шаюк щиро вболівав за майбутнє України,  вирізнявся стійкістю характеру, принциповістю, силою духу та наполегливістю. Працівники культури Волині поважали і шанували за мудрість, професіоналізм, далекоглядність, доброзичливість.

Світла пам’ять про цю чудову Людину завжди житиме в наших серцях!», – повідомляють у департаменті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: