16:57, 19 Липня 2020

Половиною багатств світу володіють 26 осіб

Статки 26 найбагатших людей на Землі еквівалентні прибуткам половини населення планети.

Як повідомляє “Укрінформ”, про це заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш у своїй промові, присвяченій річниці від дня народження колишнього президента ПАР Нельсона Мандели 18 липня.

“Незважаючи на те, що різниця в отримуваних прибутках є величезною, оскільки 26 найбагатших людей у світі мають стільки ж багатства, скільки має половина населення світу, варто відзначити, що життєві можливості людини залежать від таких чинників, як стать, сімейне та етнічне походження, раса та наявність інвалідності”, — сказав Гутерріш.

При цьому понад 70 % людей на земній кулі живуть в умовах зростання нерівності, констатував генсек ООН. Єдиним критерієм нерівності він назвав різницю у рівні фінансового добробуту.

“Життя мільйонів людей на планеті багато в чому визначається чинниками, що виникають безпосередньо в момент їхнього народження”, — зазначив Гутерріш.

За його словами, через високий рівень фінансового розшарування у світі виникає економічна нестабільність, корупція, фінансові кризи, зростання злочинності, у зв’язку з чим погіршується фізичне та психічне здоров’я людей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: