22:16, 11 Серпня 2021

Погуляйко пропонує винагородити волинських спортсменів за участь в Олімпійських іграх-2020

За ініціативи голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка на розгляд чергової сесії обласної ради пропонується внести питання виплати грошових винагород волинським спортсменам за участь в Олімпійських іграх-2020 в розмірі 50 тис. грн. Аналогічну ініціативу очільник області пропонує ухвалити і для волинських спортсменів, які візьмуть участь в Паралімпійських іграх-2020, в розмірі 30 тис. грн.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, голова ОДА Юрій Погуляйко пропонує внести зміни до Положення про виплату одноразових грошових винагород спортсменам і тренерам області з олімпійським видів спорту, які передбачають виплату кожному учаснику Олімпіади від Волині грошової винагороди у розмірі 50 тис. грн.

На сьогодні, згідно діючого Положення виплату одноразових винагород, виплату передбачено учасникам Олімпійських ігор, які зайняли місця з 1 по 10. До слова, серед 8-ми волинських спортсменів-олімпійців, котрі брали участь в Олімпіаді, троє волинян зайняли 8, 9 та 10 місця. Тож відповідні виплати згідно Положення спортсмени отримають у наступному бюджетному році.

Нині ж голова ОДА, окрім винагород за здобуті місця, пропонує виплатити волинським спортсменам грошові винагороди за участь в Олімпійських іграх-2020, незалежно від здобутих результатів, уже у цьому році.

Нагадаємо, що восьмеро спортсменів-вихованців  Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності представляли Україну на Олімпійських іграх у Токіо, які тривали з 23 липня до 8 серпня поточного року.

«Усі волинські спортсмени, які представляли Україну на Олімпіаді у чотирьох видах спорту, заслуговують гідної відзнаки з боку обласної влади»,  – переконаний Юрій Погуляйко.

Аналогічні зміни Юрій Погуляйко пропонує внести і до Положення про виплату одноразових грошових винагород спортсменам і тренерам області з видів спорту інвалідів, яке передбачає виплату волинським паралімпійцям винагороди за зайняті з 1 по 12 місця. Голова облдержадміністрації пропонує за участь в Паралімпійських іграх-2020, що відбудуться наприкінці літа-восени, виплатити по 30 тис. грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: