18:50, 05 листопада 2020

Платники податків Волині поповнили бюджети усіх рівнів на 7,5 мільярда гривень

Протягом десяти місяців цього року на Волині до бюджетів усіх рівнів сплатили 7,459 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Сума податків, мобілізована протягом січня-жовтня поточного року на території області, на 10,2 відсотка перевищує аналогічні надходження торік.

«Ріст надходжень до бюджетів усіх рівнів у складних економічних умовах через пандемію COVID-19 досягається шляхом якісного адміністрування з боку фахівців ДПС, ефективної протидії податківців спробам мінімізації та завдяки скоординованим заходам усіх гілок влади в напрямку детінізації економіки. Як наслідок, конкурентні умови реального бізнесу покращуються. Відповідно, зростають податкові відрахування», – запевнила начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що питання фінансової самостійності громади, регіону, країни в цілому завжди має виняткову вагу.

«У період світової пандемії бюджети всіх рівнів повинні ритмічно отримувати кошти для фінансування нагальних питань. Щоб запобігти поширенню коронавірусу ми пропонуємо платникам отримувати інформацію, подавати звітні дані та спілкуватися з податковою службою дистанційно. Цілодобово до послуг платників податків Електронний кабінет», –  підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: