10:38, 03 Грудня 2020

Платники податків на Волині спрямували до бюджетів майже 8,5 мільярда гривень платежів

Протягом одинадцяти місяців цього року платники податків Волині спрямували до бюджетів усіх рівнів 8,471 мільярда гривень податкових платежів.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Сума сплачених в області податків на 11,6 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.

«Очевидно, що більш якісне адміністрування податків та своєчасне реагування на ризики фахівцями податкової служби своїм наслідком мають адекватні показники сплати податків. Важливо, що наша робота сприяє більш чесним конкурентним умовам у середовищі представників підприємництва. Тому ми і надалі працюватимемо над тим, щоб захистити легальний бізнес від непорядної конкуренції з боку тіньового», – наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинські області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що за ростом податкових надходжень – відповідальна позиція волинського бізнесу.

«Більшість наших платників, працюючи у надскладних економічних умовах, своєчасно виконують свої зобов’язання перед бюджетами. А дистанційна взаємодія представників підприємництва з фахівцями ДПС лише сприяє взаємній довірі та повазі. Нагадаю, що Електронний кабінет податкової працює цілодобово», – підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: