19:22, 07 Вересня 2022

Пікап для ЗСУ: працівники ДКП «Луцьктепло» передали ще одне авто військовим

Допоки триває війна, на фронті зберігається гостра потреба в автомобілях. Адже під час ведення бойових дій чимало машин потрапляють під обстріли та знищуються. Тому у Луцькій територіальній громаді продовжують підтримувати армію транспортом. І сьогодні Луцький міський голова Ігор Поліщук та директор ДКП «Луцьктепло» Іван Скорупський передали для потреб ЗСУ позашляховик Mitsubishi L200.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Найбільше запитів, які отримуємо від наших військових, як і раніше, стосуються придбання автомобілів, – повідомив Ігор Поліщук. – На фронті, в екстремальних умовах експлуатації, транспортні засоби швидко зношуються і є найбільш затребуваними. Щодо позашляховика Mitsubishi L200 – він відправиться у 80-ту бригаду, саме в той її підрозділ, де служить найбільше волинян. Кошти на його придбання зібрали працівники підприємства “Луцьктепло” зі свого одноденного заробітку. Це підприємство, як і інші комунальні підприємства громади, не вперше долучається до допомоги ЗСУ. А в цілому на підтримку армії працівники міської ради, комунальних підприємств, закладів освіти, культури вже зібрали понад 8 мільйонів гривень. За ці кошти закупили автомобілі, військову форму, бронежилети, тепловізори, оптичні приціли. Все це направляється на Схід нашим військовим. Дякую всім нашим працівникам, які є свідомими громадянами, патріотами своєї держави, і намагаються навіть у такий скрутний час виділяти кошти на підтримку ЗСУ”.

Як повідомив директор ДКП “Луцьктепло” Іван Скорупський, у серпні на допомогу армії працівники підприємства пожертвували зі своєї зарплати 380 тисяч гривень. Крім позашляховика, придбали також 25 комплектів військової форми, яку отримає розвідувальний підрозділ однієї з військових частин. Загалом від початку війни колектив “Луцьктепла” перерахував українському війську 1,631 мільйона гривень.

Mitsubishi L200 привезли з Польщі волонтери благодійної організації “Волинь у дії”. За словами її керівника, Володимира Луцика, знайти сьогодні за кордоном подібний праворульний пікап доволі непросто: таких автомобілів мало, і ціна на них зросла. Вартість цього позашляховика – 5100 доларів, пробіг – 190 тисяч кілометрів. По приїзду в Україну авто пройшло технічне обслуговування, і може використовуватись нашими захисниками в районах виконання бойових завдань. Машина має хорошу прохідність і стане в нагоді як для доправлення особистого складу на позиції, так і для евакуації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: