08:15, 30 Січня 2021

Німеччина заборонила в’їзд із п’яти країн

Німеччина запроваджує заборону на в’їзд з низки країн, де особливо поширені небезпечні мутації коронавірусу.

Про це повідомляє кореспондент “Укрінформу” в ФРН.

Від суботи, 30 січня, і попередньо до 17 лютого до Німеччини не пускатимуть мандрівників з Великої Британії, Ірландії, Португалії, ПАР і Бразилії, а з неділі — також з африканських країн Лесото й Естватіні. Заборона поширюється на всіх, хто прибуває з цих країн повітряним, морським, залізничним і автобусним транспортом.

Виняток становлять громадяни ФРН та іноземці, які проживають у Німеччині, а також транзитні пасажири.

Водночас у самій Німеччині виявлено вже щонайменше 150 випадків зараження новими штамами коронавірусу. За даними Міністерства охорони здоров’я, станом на 29 січня підтверджені 120 заражень «британським» штамом, 27 – «південноафриканським» і 3 – «бразильським».

Лабораторії Німеччини почали тестувати на мутації за допомогою секвенування. Якщо протягом тижня у країні виявлять понад 70 тисяч нових випадків інфікування коронавірусом, 5 % відібраних зразків будуть перевірятися на мутацію. Якщо кількість нових випадків буде меншою – перевірятимуть 10 %.

За даними Інституту Роберта Коха, за минулу добу в Німеччині підтвердили 14 022 нові випадки інфікування і 839 летальних. Загалом від початку пандемії в країні на COVID-19 захворіло 2 192 850 людей, померло за весь час 55 752 людей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: