23:05, 02 Березня 2021

На Волині зібрали майже 1,7 мільярда гривень податкових платежів

У січні-лютому 2021 року до бюджетів усіх рівнів на Волині сплатили 1,683 мільярда гривень платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Про це інформують у прес-службі Головного управління ДПС у Волинській області.

Таким чином, волинські платники податків за підсумками двох місяців 2021 сплатили до бюджету на 16,7 % податкових платежів більше проти аналогічного періоду торік.

«Ріст податкових надходжень у перші місця нового фінансового року – важливий показник ефективного процесу адміністрування податків з боку фахівців ДПС. Водночас ми розуміємо, що позитивна динаміка податкових надходжень неможлива без належної податкової культури наших платників. Тому діалог з представниками реального сектору економіки будуємо на партнерських засадах, акцентуючи увагу  на важливості діяльності органів ДПС у напрямку активної  протидії сумнівним господарським операціям», – наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що саме  протидія ризиковим операціям певних бізнес-структур – одна з головних умов для своєчасного наповнення бюджетів усіх рівнів.

«Сьогодні усі відчувають труднощі та наслідки  економічного характеру через пандемію COVID-19. Однак, запобігаючи потенційним втратам бюджету шляхом протидії ризиковим операціям, податківці працюють в інтересах держави та прозорого бізнесу», — підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: