10:10, 28 Жовтня 2020

На Волині зареєстрували діяльність майже 5300 нових господарюючих суб’єктів

Упродовж трьох кварталів цього року на Волині на облік у Головному управлінні ДПС у Волинській області стали 836 нових юридичних осіб і 4452  підприємці-фізичні особи.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

За цей же час процедуру припинення в органах ДПС пройшли 186 юридичних осіб і 3333 підприємці – фізичні особи.

З урахуванням знятих з обліку платників податків кількість юридичних осіб та підприємців-фізичних осіб в області за підсумками дев’яти місяців поточного року перевищує кількість господарюючих суб’єктів станом на 1 січня цього року.

Тож у Головному управлінні ДПС у Волинській області констатують, що на Волині має місце позитивна динаміка у започаткуванні власної справи.

«Збільшення кількості охочих розпочати підприємницькі проекти в умовах коронакризи – загалом позитивний сигнал про сприятливий бізнес-клімат. Щодо умов податкового супроводу, то пропоновані ДПС електронні сервіси та можливості дистанційного спілкування з податківцями дозволяють кожному отримувати необхідну інформацію та сплачувати податки із застосуванням сучасних інформаційних технологій», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що понад 80 відсотків усіх звітних декларацій платники податків Волині нині подають в електронному вигляді.

«Ми пропонуємо бізнесу користуватися сучасними інформаційними рішеннями від ДПС з тим, щоб не витрачати часу і зусиль для оформлення і подання паперових звітів, тобто без відвідин податкової інспекції. Це особливо актуально і важливо у період світової пандемії», – підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: