19:21, 21 Вересня 2021

На Волині відремонтували понад 45 кілометрів доріг до Шацьких озер

Більше 45 кілометрів територіальних доріг в напрямку Світязя реконструювали цьогоріч в рамках програми «Велике будівництво». Відновили асфальтне покриття, підсилили дорожню основу, відремонтували мости – важливий для мешканців та гостей області автошлях Т-03-02 перебуває на фінальній стадії будівельних робіт.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Днями  стартували ремонтні роботи на останній із запланованих на поточний рік ділянці автошляху Т-03-02. Це відтинок протяжністю 9,5 км між населеними пунктами Згорани і Любомль. Сьогодні тут працює фреза, шліфуючи зношене дорожнє покриття, – інформує Служба автомобільних доріг у Волинській області.

Загалом, з початку реконструкції Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин – /М-06/, дорожники вже відновили понад 26 км територіального автошляху. Від с. Піща до с. Положеве ремонт повністю завершили; від Положеве до Згоран відновлення дорожнього «одягу» підходить до фіналу.

Наразі дорожники працюють одночасно на двох відтинках протяжністю 19 км у напрямку м. Любомль. Ремонтні роботи на цій ділянці, що стартували у серпні, виконувались в режимі 24/7. Місяць плідної праці – і на дорозі до озера Світязь проклали ще близько 9 км якісного покриття.

Силами підрядного підприємства ТОВ «ВОЛИНЬДОРБУД» провели шліфування старого дорожнього покриття; посилили основу щебенево-піщаною сумішшю, обробленою комплексними в’яжучими матеріалами; влаштували вирівнюючий шар з асфальтобетонної суміші та уклали верхній шар дорожнього покриття.

Фінішне асфальтування решти кількасот метрів завершать після проведення ремонту двох мостів, що розташовані на цьому об’єкті.

Варто відзначити, що окрім шляху Т-03-02 цьогоріч відновили й інші автодороги до Шацьких озер. Одна з них – вже відремонтована Т-03-06 (22,5 км від Шацька до Любохин). Також дорожні роботи тривають на відтинку Пульмо – Гряда автошляху Т-03-01. Тут на всій протяжності ремонтованої ділянки (5,6 км), уклали перший з двох запроектованих шарів асфальту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: