09:10, 02 Вересня 2020

На Волині у вересні оголосили сім аукціонів з продажу прав оренди на земельні ділянки

Головне управління Держгеокадастру у Волинській області оголосило про сім земельних аукціонів, які заплановані у вересні 2020 року. На торгах пропонуватимуть право оренди на 12 ділянок державної власності сільськогосподарського призначення у Любомльському, Ковельському, Ківерцівському, Турійському,  Володимир-Волинському та Ратнівському районах Волині.

Про це повідомили у ГУ Держгеокадастру у Волинській області.

Загальна площа цих наділів – 269,08 га. Стартова ціна лотів становить 8 % від нормативної грошової оцінки і сукупно сягає 175,3 тис.грн. Якщо аукціони відбудуться успішно, то бюджети області зможуть щорічно отримувати удвічі більшу суму за оренду ділянок, адже зазвичай в ході конкурентних торгів вартість наділів зростає з 8 % до 13 % від НГО і вище.

Уся інформація про організаторів, виконавців аукціонів, а також про земельні ділянки відкрита. Ознайомитися з нею можна на сайті Держгеокадастру у розділі «Земельні торги».

Нагадаємо, що зараз до продажу прав оренди за посередництвом земельних торгів на Волині підготували 591 наділ загальною площею 8655,9 га.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: