16:52, 27 Лютого 2020

На Волині у березні запланували сім земельних аукціонів

У березні 2020 року Головне управління Держгеокадастру у Волинській області запланувало провести сім аукціонів, на яких пропонуватимуть права оренди на земельні ділянки державної власності сільськогосподарського призначення.

Про це інформує Головне управління Держгеокадастру у Волинській області

На торги виставили 24 таких лоти у Володимир-Волинському, Любомльському, Турійському, Локачинському, Любешівському та Ковельському районах.  Їх загальна площа 371,9 га. Загальна стартова вартість 222,01 тис.грн.

Уся інформація про час, місце, організатора, виконавця аукціону,  також про земельні ділянки – відкрита і розміщена у рубриці «Земельні аукціони» на веб-порталі Держгеокадастру.

У Волинській області до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для продажу права оренди на торгах  внесено 592 наділи загальною площею 7941,1 га. Найбільше – у Любомльському (1267,2 га), Ковельському (1257,6 га) та Горохівському (968,1 га) районах.

Нагадаємо, що стартова ціна лоту на земельних аукціонах визначається відповідно до нормативної грошової оцінки ділянки. На Волині цей показник не менший 8% від НГО.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: