16:18, 16 Травня 2020

На Волині триває ремонт ділянки міжнародного автошляху

Набирають обертів ремонтні роботи на ділянці Озерце – Прилуцьке автодороги М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест), протяжністю 6,7 км (км 147+050 –  км 153+750).

Про це повідомляють на веб-сайті Служби автомобільних доріг у Волинській області.

На сьогодні майже на половині цього об’єкта поточного середнього ремонту відфрезерували зношене дорожнє покриття. На ділянці протяжності понад 2 км влаштували  основу з обробленої цементом щебенево-піщаної суміші, поверх якої на 1,3 км вже уклали асфальтобетонний вирівнюючий шар. Наразі дорожня техніка працює у с.Озерце Ківерцівського району. Роботи виконує ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс».

Дорожники працюють і на шляхопроводі, розташованому на км 152+178 цієї ділянки дороги М-19. Працівники ТзОВ «РБП ТрансМост» проводять роботи з відновлення колесовідбійних брусів, ремонту тротуарів та зведення підпірної стінки для укріплення конусів штучної споруди.

Рух транспорту ділянкою дороги М-19 від км 147+050 до  км 153+750 частково обмежений і здійснюється в реверсному режимі.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає водіїв бути  максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: