16:18, 16 Травня 2020
На Волині триває ремонт ділянки міжнародного автошляху
Набирають обертів ремонтні роботи на ділянці Озерце – Прилуцьке автодороги М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест), протяжністю 6,7 км (км 147+050 – км 153+750).
Про це повідомляють на веб-сайті Служби автомобільних доріг у Волинській області.
На сьогодні майже на половині цього об’єкта поточного середнього ремонту відфрезерували зношене дорожнє покриття. На ділянці протяжності понад 2 км влаштували основу з обробленої цементом щебенево-піщаної суміші, поверх якої на 1,3 км вже уклали асфальтобетонний вирівнюючий шар. Наразі дорожня техніка працює у с.Озерце Ківерцівського району. Роботи виконує ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс».
Дорожники працюють і на шляхопроводі, розташованому на км 152+178 цієї ділянки дороги М-19. Працівники ТзОВ «РБП ТрансМост» проводять роботи з відновлення колесовідбійних брусів, ремонту тротуарів та зведення підпірної стінки для укріплення конусів штучної споруди.
Рух транспорту ділянкою дороги М-19 від км 147+050 до км 153+750 частково обмежений і здійснюється в реверсному режимі.
Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає водіїв бути максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, дбати про власну безпеку та безпеку інших.
Теги:
ремонт доріг
Залишити відповідь