22:20, 27 Березня 2020

На Волині територіальну підсистему цивільного захисту перевели в режим надзвичайної ситуації

Заступник голови ОДА Тетяна Щербак стала керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня.

Про переведення територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації йдеться у розпорядженні голови Волинської ОДА від 27 березня.

У зв’язку з поширенням на території України та області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 встановили для територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області режим надзвичайної ситуації до 24 квітня.

Заступника голови ОДА Тетяну Щербак призначили керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної з поширенням на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Головам районних державних адміністрацій, міським (міст обласного значення) головам, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, головам об’єднаних територіальних громад, сільським і селищним головам доручили здійснити заходи у межах та обсягах, що необхідні для  ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації доручили інформувати про стан виконання заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Міністерство охорони здоров’я у встановлені ним терміни.

Координацію заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації поклали на регіональну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: