19:50, 30 Березня 2021

На Волині стартує низка ремонтів автошляхів

Незабаром на повну потужність стартує ремонтно-будівельний сезон на волинських дорогах. Тож голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко 29 березня провів робочу нараду із керівниками структур, що відповідають в області за ремонт доріг місцевого та державного значення, аби обговорити плани та графіки робіт на поточний рік.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема у зустрічі взяли участь керівник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак та директорка ДП «Служба місцевих автомобільних доріг Волинської області» Оксана Грицюк.

Як розповів начальник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак, станом на березень на дороги державного значення для Волині постановою Уряду передбачили 678 млн грн. Однак зазначив, що це не остаточне фінансування, і його можуть збільшити.

Нині ж на усіх об’єктах, фінансування на які виділили вже постановою, то готовність до безпосереднього виконання робіт складає близько 100 %, адже усі підготовчі та тендерні процедури виконані.

Для прикладу, днями, за словами Анатолія Посполітака, оголосять тендер на будівництво дороги від с. Крупа до кордону Рівненської області.

Також керівник Служби автодоріг у Волинській області розповів, що є у планах зробити об’їзну дорогу (через Ратнівський напрямок) навколо Ковеля, аби транзитний транспорт не рухався через місто, а також завершити об’їзну Луцька.

Щодо доріг місцевого значення, які знаходяться віданні Волинської ОДА, то тут також вже є затверджений розпорядженням голови перелік шляхів, що ремонтуватимуть цьогоріч. Зокрема мова про перехідні з минулого року об’єкти, на які спрямують 602,799 мільйона гривень. Разом із цим, додатково відремонтують низку доріг на залишки невикористаних коштів, що складають близько 80 млн грн.

На сьогодні на 6-ти із 13-ти об’єктів капітального будівництва вже розпочалися роботи. Нагадаємо, із загальної суми на дороги місцевого значення – на будівництво, ремонт та реконструкцію доріг спрямують 361 млн грн, на поточний середній ремонт – 30 млн грн, на поточний дрібний та експлуатацію – 90 млн грн. Кошторис в розрізі 30 млн грн піде на ремонт мостів.

Так, нині, за словами директорки ДП «Служба місцевих автомобільних доріг Волинської області» Оксани Грицюк, оголошено два тендери на мости у Володимир-Волинському та Ковельському районах.

«Головне, аби ремонт доріг в області відбувався вчасно та на совість. Тому триматиму це на контролі, щоби усі кошти були освоєні, а дороги – якісними. Прошу активно працювати у цьому напрямку»,– сказав на завершення зустрічі голова ОДА Юрій Погуляйко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: