14:35, 29 Травня 2020

На Волині розблокували рух міського та міжміського транспорту

Відповідне рішення ухвалила профільна комісія під головуванням голови Волинської ОДА.

Про це йшлося під час брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції 29 травня.

Заступник голови Волинської ОДА Тетяна Щербак повідомила, що в області загалом зареєстрували 863 випадки COVID-19, з них лише 12 за останню добу. 234 особи одужали.

Сьогодні о 12.30 відбулося засідання обласної комісії та ухвалили рішення про послаблення карантинних норм. Йдеться про те, що відсьогодні в області послаблюють карантинні норми. Згідно з постановою Кабміну, з 29 травня, проведення спортивних заходів можливе без глядачів, за участі не більше 50 осіб; проведення релігійних заходів дозволене за умови перебування не більше однієї особи на 10 метрів квадратних; дозволена діяльність готелів, окрім функціонування ресторанів у готелях; дозволені регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом, тобто у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполученні, за умови перевезення пасажирів за кількістю місць для сидіння; дозволене відвідування закладів дошкільної освіти.

Зняття обмежень не стосуються Ковеля, Ковельського району та Олики, тому що у цих місцях епідситуація лишається критичною і інцидентність перевищує допустимі норми.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: