10:12, 30 Жовтня 2019

На Волині провели майже півтисячі фактичних перевірок бізнесу

У ході 494 фактичних перевірок у січні-вересні 2019 року без попередження податкові ревізори з’ясовували стан дотримання представниками підприємництва касової дисципліни, правильність проведення розрахункових операцій, наявність ліцензії на підакцизний товар та ведення передбаченої законом документації.

Про це повідомили у секторі комунікацій ГУ ДПС у Волинській області.

“Оскільки під час кожної перевірки встановлено порушення норм закону, в Головному управлінні ДПС у Волинській області просять представників бізнесу  бути більш відповідальними та не допускати порушень. Насамперед, всі розрахункові операції повинні проводитися через належним чином зареєстровану та опломбовану касову техніку, а реалізація підакцизної продукції повинна здійснюватися лише за наявності ліцензії. Водночас представники підприємництва мають врахувати, що вимога щодо заповнення і ведення передбаченої документації – обов’язкова для виконання”, — наголошують в ГУ ДПС у Волинській області.

Лише дотримуючись положень закону, представники бізнесу, які зобов’язані  застосовувати реєстратори розрахункових операцій, можуть уникнути штрафних санкцій.

Враховуючи останні податкові новації, що розширюють коло суб’єктів підприємництва, які повинні застосовувати касову техніку, податківці під час контрольно-перевірочних заходів також роз’яснюють нові положення щодо застосування РРО.

Як переконує практика, за умови своєчасного отримання інформації про вимоги податкового законодавства, більшість підприємців приводять свою діяльність у відповідність до вимог закону.

Зокрема,  у поточному році шляхом роз’яснення вимог щодо застосування РРО суб’єктам господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту до використання у  діяльності реєстраторів розрахункових операцій залучили 102 суб’єкти господарювання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: