14:35, 25 Січня 2021

На Волині повернули державі земельну ділянку вартістю понад два мільйони

Господарський суд Волинської області задовольнив позовні вимоги Володимир-Волинської місцевої прокуратури та повернув у державну власність земельну ділянку площею майже 2 га й вартістю понад 2,1 мільйона гривень на території Перевалівської сільської ради Турійського району Волинської області.

Про це повідомили у прес-службі Волинської обласної прокуратури.

Прокурори звернулися в суд з позовом в інтересах держави в особі Волинської державної адміністрації до Головного управління Держгеокадастру в області, аби витребувати у власність держави земельну ділянку, цільове призначення якої незаконно змінили.

Землі, які відносяться до земель лісового фонду, неправомірно вилучили у державного підприємства “Турійське лісове господарство”, зареєстрували як землі сільськогосподарського призначення та передали у власність Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, яке мало намір ними розпоряджатися.

У суді прокурори довели незаконність цієї оборудки й рішенням суду земельну ділянку витребували із незаконного володіння та повернули у власність держави.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: