17:48, 02 листопада 2020

На Волині платниками податків зареєстрували майже 62 тисячі господарюючих суб’єктів

Станом на 1 жовтня цього року на обліку в Головному управлінні ДПС у Волинській області перебувало 23 717 юридичних осіб і 38 084 підприємці-фізичні особи. 

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

На початок року в області кількість господарюючих суб’єктів зі статусом юридичної особи була 23 067, а підприємців-фізичних осіб – 36 965.

«Збільшення кількості господарюючих суб’єктів – ознака оздоровлення економіки та індикатор  сприятливого податкового клімату в регіоні. Звісно ж, така динаміка позитивно відображається на податкових надходження, які всупереч коронакризі теж зростають», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців запевнила, що саме якісний податковий супровід платників та відсутність будь-якого тиску на бізнес нині мають визначальний вплив на стан податкових надходжень.

«Податківці в межах компетенції якісно і своєчасно надають адмінпослуги і  консультативну допомогу кожному, хто прагне працювати у легальній площині. Податковий супровід сумлінного бізнесу виключає тиск. Завдяки ефективній протидії  спробам мінімізації податкових платежів окремими бізнес-структурами реальні підприємства економіки відчувають суттєво меншу конкуренцію з боку тіньового сектору. Власне це одна з передумов  росту податкових надходжень», – підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: