17:44, 27 Жовтня 2020

На Волині підбивали підсумки проекту щодо альтернативних форм сімейного догляду за дітьми

Сьогодні, 27 жовтня, у стінах адмінбудівлі відбулася онлайн-зустріч за результатами оцінки альтернативного догляду за дітьми в Україні. Проект організувало Міністерство соціальної політики спільно з Представництвом дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) протягом лютого-вересня цього року, а сьогодні підбивали його підсумки. У відеоселекторі взяв участь заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Під час зустрічі висвітлили результати цього дослідження та обговорили питання імплементації рекомендацій проекту у рамках реформи трансформації інтернатних закладів.

Метою проекту було проведення оцінки наявних альтернативних форм сімейного догляду за дитиною та надання перспективного аналізу з рекомендаціями щодо їх поширення на рівні громади.

У рамках зустрічі відбулася презентація підсумків проекту та активна дискусія серед учасників. Зокрема, присутні обговорили ряд питань щодо надання послуг вразливим сім’ям, координацію зусиль на місцевому і обласному рівнях та дійшли до спільної думки, що виховання дітей є пріоритетним завданням у теперішній час для спільного майбутнього.

Слід зазначити, що серед ключових викликів, які стоять перед місцевою владою і перед урядом, – налагодження системи перенаправлення і міжсекторальної взаємодії в інтересах дитини, гармонізація законодавства, а також перерозподіл коштів для забезпечення доступу вразливих сімей до соціальних послуг.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: