19:49, 12 Травня 2021

На Волині місцеві бюджети отримали на 21,5 % податкових надходжень більше

На Волині темпи податкових надходжень до місцевих бюджетів Волині стабільно перевищують минулорічні показники. Зокрема, у січні-квітні 2021 року громади області отримали в розпорядження понад 1,8 мільярда гривень платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинські області.

Про це інформують у Сектор інформаційної взаємодії Головного управління  ДПС у Волинській області.

Сума залучених громадами податків на 21,5 % перевищує аналогічні показники минулого року. Це на 320,6 мільйона гривень більше, ніж торік.

«Серед чинників, що сприяють збільшенню податкових надходжень до бюджетів громад, — ефективний діалог з представниками соціально відповідального бізнесу  та якісний процес податкового адміністрування. Окрім бюджетоутворюючого ПДФО, фінансова спроможність громад значною мірою залежить від надходжень майнових податків», — наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Оскільки саме зараз триває процес формування і вручення громадянам податкових повідомлень-рішень про нараховану суму майнових податків, податкова служба Волині потребує максимально точної інформації від органів місцевого самоврядування про платників земельного податку і податку на нерухомість.

«Щорічно відбувається оновлення баз даних платників майнових податків. Окрім звірки з даними ДПС, яку мають право провести в податкових інспекціях громадяни, інформація від лідерів місцевого самоврядування  про платників майнових податків на території кожної конкретної громади, сприятиме більш ефективній організації податкового адміністрування фізичних осіб. У підсумку — ріст надходжень до бюджетів громад», — підкреслила Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: