14:32, 01 Грудня 2022

На Волині електропостачання отримують 58 % споживачів

Першочергового забезпечують електропостачанням об’єкти критичної інфраструктури (лікарні, КНС, водозабори, котельні тощо).

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко взяв участь у телемарафоні «Суспільного».

Зокрема, очільник області розповів про:

Ситуацію з енергопостачанням на Волині

Як повідомляє обленерго, в об’єднаній енергетичній мережі зберігається дефіцит потужності. Тому станом на 1 грудня у Волинській області до мережі підключили 58 % усіх споживачів. Тож першочергового забезпечують електропостачанням об’єкти критичної інфраструктури (лікарні, КНС, водозабори, котельні та ін).

Підготовку області до можливого блекауту

В області розгорнуті Пункти Незламності. Вже сьогодні волиняни користуються послугами мобільних пунктів ДСНС. Стаціонарні державні підрозділи «101» і поліцейські відділки також працюють як Пункти Незламності. Тут у будь-який час можна зігрітись, підзарядити гаджети, отримати зв’язок.

Роботу закладів охорони здоров’я та освіти

Усі лікарні працюють у штатному режимі. При відсутності електрики, їх роботу забезпечують альтернативні джерела живлення – генератори. Наразі усі заклади охорони здоров’я підключені до енергомережі.

Навчальний процес у школах відбувається у змішаному форматі. Територіальні громади області, залежно від ситуації, самостійно визначають свій формат роботи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: