18:24, 27 листопада 2018

На Волині відкрили центр підготовки електрогазозварників. ФОТО

У рамках європейського проекту Камінь-Каширському вищому професійному училищу закупили сучасне обладнання та техніку для навчальних майстерень в рамках підготовки спеціалістів професії «Електрогазозварник». На створення Навчально-практичного центру використано 3,12 млн грн. Про це стало відомо під час відкриття головою обласної державної адміністрації Олександром Савченком Центру на базі навчального закладу. Захід відбувся сьогодні, 27 листопада 2018 року.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

“Цьому проекту три роки, він на фінішній прямій. Обійшовся він у півтора мільйони гривень європейських коштів, стільки ж з обласного, й близько 150 тисяч дало училище. Професія електрогазозварника на сьогоднішній день витребувана на ринку праці. Для нас важливо, щоб молодь могла працювати і в будівництві, і  в промисловості – для цього вони повинні вміти користуватися сучасним обладнанням, таким, як встановлене. Це станки сьогоднішнього дня, потужні та новітні”, – зауважив голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

Відкриття сучасного навчально-практичного центру в Камінь-Каширському

ВПУ забезпечить вдосконалення практичної підготовки учнів, слухачів закладів професійної освіти із зварювальних технологій, підвищення кваліфікації фахівців підприємств, організацій, установ півночі Волинської області, впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів, тощо.

“Це свято стало можливим завдяки тому, що училище брало участь в проекті «Покращення підготовки робітничих кадрів для економіки Волинського субрегіону». Крім того, наш навчальний заклад брав участь у ще одному проекті – «Досвід Естонії на допомогу реформам профтехосвіти. Волинська область». Ми працювали над ними, було багато проблем, але педагогічний колектив був впевнений, що нам допоможуть та підуть назустріч. Так і сталося. Тож дякую владі усіх рівнів за підтримку нашого вищого професійного училища”, – промовив директор училища Василь Бряник.

Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток професійно-технічної освіти області нагородили педагогічних працівників державного професійного навчального закладу Камінь-Каширське вище професійне училище.

Зокрема, почесною грамотою обласної державної адміністрації нагородили старшого майстра Івана Гордія, а подяку голови облдержадміністрації оголосили майстрам виробничого навчання Володимиру Солов’ю та Михайлу Тарараю.

Окрім того, до кінця року за кошти державного бюджету (4,8 млн. грн) заплановане відкриття ще 2-х навчально-практичних центрів: на базі Ковельського центру професійно-технічної освіти (з металорізальних професій) та Володимир-Волинського ВПУ (з електрозварювальних робіт).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: