17:52, 16 Серпня 2018

На Волині відбудеться чемпіонат України з крос-триатлону

Чемпіонат України з крос-триатлону (спринт) «Polissia Challenge Cup» відбудеться вже наступної неділі, 26 серпня на теренах Волинського Полісся.

Про це повідомляють організатори.

Втім, змагання з крос-триатлону відбудуться вперше у статусі чемпіонату України з цього виду спорту. Тож, участь братимуть не лише аматори, а й високопрофесійні спортсмени.

До слова, серед зареєстрованих є не тільки волиняни, а й жителі Полтави, Кривого Рогу, Тернополя, Запоріжжя, Одеси, Києва, Львова, Рівного, Чернівців, а також громадяни Литви та Республіки Білорусь.

Захід стартуватиме з Турійського району – мальовничого озера Сомин. Фінішуватимуть – у селі Смідин, центрі Смідинської об’єднаної громади. Спортсмени пропливуть 1 кілометр озером Сомине Турійського району, потім їхатимуть велосипедами 20 кілометрів, і, після цього, ще бігтимуть до фінішу 6 кілометрів. До слова, цього року організаційний комітет змагань збільшив минулорічний призовий фонд до 90 тисяч гривень.

Нагадаємо, чемпіонат України з крос-триатлону «Polissia Challenge Cup» відбудеться задля поширення ідеї активного способу життя, популяризації спорту, пропагування крос-триатлону на Волинському Поліссі, а також задля підвищення туристичної привабливості регіону, шляхом проведення видовищних змагань, які мають велику популярність в світі та Україні.

Загальне керівництво з підготовки та проведення змагань з триатлону здійснює громадська організація «Смідинська ініціатива» спільно з Фондом Ігоря Гузя «Прибужжя». Партнери – громадська організація «Спортивний клуб «Ковель» та Федерація триатлону України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: