17:49, 12 Лютого 2018

На Волині темпи росту податкових надходжень у січні перевищують середні по країні

Темпи росту податкових надходжень у січні 2018 року на території Волинської області суттєво перевищують середні показники в Україні.

Зокрема, протягом першого місяця нового фінансового року в області зібрали на 26 % більше податків проти січня 2017 року. Про це учасників щотижневої наради при голові Волинської ОДА поінформував в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй, – повідомляє прес-служба фіскалів.

«У січні цього року до бюджетів усіх рівнів на території області зібрали більше 507 мільйонів гривень платежів. Це на 105 мільйонів гривень більше січня минулого року. Таким чином, темпи росту надходжень в області значно перевищують середні в країні, які без врахування митних платежів складають близько 2,5 відсотка», – наголосив Віталій Чуй.

В.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області підкреслив, що Волинь належить до семи областей, де у січні виконали індикативні показники з мобілізації надходжень до держбюджету.

«Збір до загального фонду держбюджету на Волині склав 232 мільйони гривень, що дозволило забезпечити виконання доведеного для області індикативного показника на рівні 105,8 %, з перевиконанням на 12,8 мільйона гривень», – підсумував Віталій Чуй.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: