21:03, 31 Жовтня 2021

На Горохіщині перевіряють умови проживання дітей

Служба у справах дітей, як координуючий орган, постійно здійснює аналіз стану бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх, умов та причин поширення негативних явищ у підлітковому середовищі, вживає заходи щодо захисту прав дітей, попередження соціального сирітства тощо.

Про це йдеться на сайті Горохівської міськради.

Головні спеціалісти відділу з питань опіки та піклування служби у справах дітей міської ради Анна Новосад та Наталія Басюк спільно із інспектором муніципальної варти Горохівської міської ради Петром Цикманом провели профілактичний захід в селах Мирків, Підбереззя, Холонів та місті Горохів, який мав на меті обстеження умов проживання та виховання дітей в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах та дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ї опікунів, піклувальників.

У ході проведення рейду з усіма батьками провели профілактично-роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, попередили про правову відповідальність, згідно чинного законодавства. Дорослим наголосили про створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей в родині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: