10:09, 02 листопада 2020

Митрополит Михаїл вперше відвідав парафію на Горохівщині

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл з нагоди престольного празника й 25-річчя освячення храму очолив Божественну літургію в громаді Апостола і євангеліста Луки в цьому селі Горохівського деканату.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської єпархії ПЦУ.

Перед початком відправи високопреосвященного привітали вихованці парафіяльної недільної школи. Разом із ним молилися: декан протоієрей Андрій Сидор, настоятель протоієрей Олег Корчинський, інше духовенство цього та Луцького районного благочинь.

У проповіді архіпастир нагадав про святого як лікаря і просив дбати про здоров’я. Ми прийшли в цей храм із певною місією. Так само наш прихід у цей світ не є випадковим. Адже тут ми з певною метою через народження від наших батьків. Основна місія кожної православної людини – славити Бога правильно (грец. ортодокс). У сьомий день тижня, який присвячуємо Богові, маємо прийти до храму, щоб попросити в Господа благословіння.

Далі владика вкотре нагадав навчитися любити спочатку себе, а тоді й ближнього. Розповів про значення любові, адже «Бог є любов». Тобто маємо бути постійно в діалозі зі Всевишнім. На завершення побажав усім бути сильними і берегти себе.

Благословенними грамотами керуючий єпархією відзначив активних парафіян. На завершення відбулася хресна хода і співали многоліття.

У 1995 р., на престольний празник, тодішній митрополит Луцький і Волинський Яків (Панчук) освятив нову церкву.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: