08:39, 02 Жовтня 2020

Мистецькою акцією «Овація» відзначили учнів мистецьких шкіл Луцька

1 жовтня у Палаці культури міста Луцька, як підсумок рейтингу серед учнів мистецьких шкіл, відбулася урочиста мистецька акція «Овація». Цей захід поставив собі за мету здійснити моніторинг участі учнів у мистецьких конкурсах та створити атмосферу суперництва і конкуренції серед викладачів, керівників творчих формувань закладів, стимулювати учнів до активної творчої діяльності.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

На урочистості завітали радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, а також вчителі й учні мистецьких шкіл міста.

Захід було приурочено до Міжнародного дня музики, відтак на глядачів чекав концерт учнів музичних шкіл, лауреатів найпрестижніших мистецьких конкурсів і фестивалів, а також виставка учнів художньої школи.

Учасників акції привітала Тетяна Гнатів, нагородивши учнів та музичні колективи мистецьких шкіл міста за вагомі перемоги у обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях спеціальною відзнакою та грошовою винагородою в розмірі однієї тисячі гривень.

«Сьогодні я хочу найперше висловити особливі слова вдячності для викладачів наших мистецьких шкіл за те, що ми змогли завершити минулий навчальний рік та почати цей. Я хочу подякувати батькам за те, що допомагали дітям під час дистанційного навчання, хочу подякувати викладачам за те, що вони, працюючи на ентузіазмі, діляться із дітьми своїм професійним та життєвим досвідом, дарують частинку своєї душі, розкривають таланти та формують дітей як особистість.

Це надзвичайно важливо сьогодні. Чим більше дітей у нас буде займатися творчістю, музикою, художнім мистецтвом — тим більше успішних дітей, які готові нестандартно та креативно мислити ми матимемо у майбутньому, і саме вони визначатимуть, яким стане наше місто»,– долучився до привітань Ігор Поліщук та подякував усім, хто долучився до покращень у мистецьких закладах міста.

Потому, за підсумками мистецької рейтингової акції “Овація” серед учнів мистецьких шкіл, за вагомі перемоги у обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях, учням-переможцям було вручено спеціальний диплом та грошову винагороду у розмірі п’яти тисяч гривень. А з нагоди Дня вчителя викладачам мистецьких шкіл урочисто вручили Подяку міського голови.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: