19:02, 05 Грудня 2020

Місцеві бюджети Волині отримали майже 4,5 мільярда гривень податкових платежів

Протягом січня-листопада цього року місцеві громади Волині отримали в розпорядження 4,473 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Тож за підсумками одинадцяти місяців поточного року в області зберігається позитивна динаміка  податкових надходжень до місцевих бюджетів.

Зокрема, місцеві громади у звітному періоді залучили на 272,5 мільйона гривень податкових платежів більше.

«Безумовно, що повна і своєчасна сплата податку на доходи фізичних осіб – найбільш вагоме джерело наповнення бюджетів громад. Тому саме офіційні робочі місця – основа бюджетної стабільності громад. Зі свого боку, фахівці податкової служби забезпечують максимально якісне адміністрування ПДФО, а також плати за землю, що теж є бюджетоутворюючою. Але допомога органів місцевого самоврядування в питанні виявлення додаткових джерел бюджетних надходжень нам дуже потрібна», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців наголосила, що саме лідери територіальних громад володіють найповнішою інформацією про наявні робочі місця та використання землі.

«Найкращий внесок у фінансову стабільність громад та держави в цілому – це чесно сплачені податки. Просимо керівників громад уважно аналізувати діяльність кожного господарюючого суб’єкта, котрий використовує ресурси громади  у приватних ініціативах. Якщо є підстави вважати, що має місце мінімізація сплати податків, варто негайно інформувати податкову службу», – підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: