12:28, 31 Січня 2022

Microsoft Windows 10 Home – основні переваги*

Вже не одне десятиліття регулярно виходить оновлення комп’ютерної системи Windows. Вона досить популярна серед споживачів. Попри те, що існує безліч інших продуктів, цю систему використовують практично всі організації та підприємства, бо легко знайти програмне забезпечення для різних завдань у відкритому доступі, або придбати їх. Зараз можливо замовити microsoft windows 10 home в інтернет магазині і самостійно встановити її на комп’ютер, або з допомогою спеціаліста.

Існуючі версії

Йдеться тільки про легальний софт. На сьогодні вийшли в світ кілька версій 10-ої Віндовс, зокрема:

– Windows 10 Pro — хороший продукт для компаній, що використовують локальні мережі. У цій системі є налаштування в автоматичному режимі. Вона гарно захищена від шкідливого ПО. Виробник рекламує цю систему як таку, що спеціально розроблена для підприємців, але підходить і для домашнього використання.

– Windows 10 Home — в більшості випадків магазини продають разом з ноутбуком чи комп’ютером саме цю версію. Вана більш проста та зрозуміла, регулярно оновлюється, має всі необхідні налаштування. Серед переваг — можливість розблокування системи за відбитком пальця, швидке завантаження і вихід з режиму сну, підтримує створення віртуального робочого столу.

– Windows 10 Enterprise — ідеально підходить для великого бізнесу. У пакеті програм тільки ті, що необхідні для конкретних завдань. Відсутні ігри, мультимедійні програми і т. і. До переваг можливо віднести те, що цю версію не потрібно проводити радикальний апгрейд, періодично виходять тільки вкрай необхідні оновлення.

– Windows 10 Education — спеціальна версія для навчання школярів та студентів. Відрізняється від інших аналогічних продуктів наявність софта для проведення тестування, налаштування навчальних комп’ютерів. Можливість створювати локальну мережу.

– Windows 10 Pro for WorkStations — потужна система для заможних користувачів, що можуть собі дозволити техніку з розширеними можливостями.

Серед широкого вибору програмних продуктів 10 версії, можна знайти оптимальний варіант для конкретних завдань.

У чому позитивні сторони Windows 10 Home?

Основні переваги цієї системи в можливості:

– працювати з багатьма програмами одночасно, швидко перемикатися між вікнами,

– використовувати одночасно кілька моніторів,

– роботи на будь-якому мобільному пристрої,

– використання нового браузера з інтеграцією інформації з інших відомих.

До мінусів можливо віднести те, що в цій системі немає деяких функцій, які й досі використовуються на просторах нашої країни, наприклад, програвання DVD-формату.

Microsoft Windows 10 Home — набрала популярності серед користувачів завдяки простому інтерфейсу, багатофункціональності і наявності спеціального софту для окремих завдань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: