11:38, 25 Червня 2026

Мешканців Луцької громади просять не поливати городи питною водою

КП «Луцькводоканал» звертається до мешканців Луцької міської територіальної громади з проханням тимчасово утриматися від поливу присадибних ділянок питною водою з централізованого водопроводу.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Надмірне використання води для поливу призводить до зниження тиску в мережі та може спричинити перебої з водопостачанням, особливо для жителів багатоквартирних будинків.

Усіх споживачів просять раціонально використовувати воду та, за можливості, застосовувати для поливу воду з колодязів, технічну або накопичену дощову воду.

“Дякуємо за розуміння, відповідальність та співпрацю у забезпеченні стабільного водопостачання для всієї громади”, – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: