11:38, 25 Червня 2026
Мешканців Луцької громади просять не поливати городи питною водою
КП «Луцькводоканал» звертається до мешканців Луцької міської територіальної громади з проханням тимчасово утриматися від поливу присадибних ділянок питною водою з централізованого водопроводу.
Про це повідомляють на сайті Луцькради.
Надмірне використання води для поливу призводить до зниження тиску в мережі та може спричинити перебої з водопостачанням, особливо для жителів багатоквартирних будинків.
Усіх споживачів просять раціонально використовувати воду та, за можливості, застосовувати для поливу воду з колодязів, технічну або накопичену дощову воду.
“Дякуємо за розуміння, відповідальність та співпрацю у забезпеченні стабільного водопостачання для всієї громади”, – йдеться у повідомленні.
Теги:
КП "Луцводоканал"








Залишити відповідь