16:08, 01 Грудня 2020

Майнова комісія Волиньради вирішила організаційні питання

Сьогодні на своє перше засідання зібралися члени постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Зважаючи на стратегічне значення діяльності, в роботі комісії  взяло участь керівництво обласної ради у повному складі.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Голова облради Григорій Недопад побажав депутатам результативної роботи заради інтересів Волині. Він закликав колег активізуватися з першого дня, оскільки накопичилося чимало майнових питань з попередньої каденції. Крім того, потрібно сформувати нові склади конкурсних комісій для того, щоб можна було приймати кадрові рішення.

Нагадаємо, майнову комісію облради очолює представник фракції “За майбутнє” Роман Микитюк. Сьогодні обрали заступника голови. Ним став Ігор Лех. Юрій Харченко працюватиме секретарем комісії.

Ігор Лех запропонував на наступному засіданні розглянути перспективний план роботи на 2021 рік. Між тим, голова комісії Роман Микитюк вважає, що спочатку депутати мають ознайомитися з переліком підприємств, установ та організацій обласної комунальної власності та вивчити їх функціонал. Заступник керуючого справами-начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності Мирослава Якимчук запропонувала практику виїзних засідань комісії задля детальнішого ознайомлення з роботою закладів.

Голова обласної ради Григорій Недопад каже, що в цьому скликанні головна представницька влада відновить проведення Дня депутата, для того, щоб об’єкти комунальної власності були в полі зору всіх обранців громади, а не тільки майнової комісії. Голова ради також закликав депутатів брати активну участь у бюджетних слуханнях, які почнуться уже на наступному тижні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: