15:16, 31 Грудня 2022

Литовські партнери передали генератор для ПТМ «Ковельтепло»

Литовське місто-партнер Ковеля Утена подарувало ПТМ «Ковельтепло» дизельний генератор PowerBink, потужністю 120 кВт, вартістю 28 тисяч євро.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Альтернативне джерело резервного живлення придбало для своїх українських колег підприємство “Утенські теплові мережі”. Його директор Дарюс Шінкунас замовив генератор у Великобританії, оплатив транспортні послуги і особисто курував його доставку у Ковель.

«Нам важливо мати резервне джерело живлення на колесах, щоб за потребою запустити будь-яку котельню. Цей генератор якраз підходить нам для цього», – зазначив директор ПТМ “Ковельтепло” Володимир Бойко.

Ковель постійно відчуває підтримку литовських партнерів. З перших днів війни вони поряд з ковельчанами, у місті відчувають їх дружнє плече. І як тільки вони почули про проблеми з енергопостачанням, то одразу взялися допомогти. У новому році утенці пообіцяли ще два потужних генератори для Ковеля.

«Щиро дякую нашим литовським друзям, меру міста Утена Альвідасу Катінасу, директору Утенських теплових мереж Дарюсу Шінкунасу та всім, хто допомагає нам у цей непростий час», – відзначив міський голова Ігор Чайка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: