10:12, 03 Липня 2021

Луцький НТУ відзначив 55-ту річницю

2 липня у Луцькому національному технічному університеті відбулося грандіозне святкування 55-річного ювілею з часу заснування. Масштабний святковий захід відбувся у парковій зоні поблизу головного корпусу вишу, що на вулиці Львівській у Луцьку.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Участь в урочистостях взяли голова обласної ради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт, заступниця очільника ОДА Людмила Тимощук, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, керівництво Луцької райради, партнери та друзі університету, професорсько-викладацький склад вишу, випускники та студентство.

Ректорка Луцького НТУ Ірина Вахович у своєму виступі зауважила, що за ці 55 років університет пройшов п’ять етапів становлення.

“Ми утворилися 2 липня 1966 року, як Луцьке відділення загально-технічного факультету Київського автодорожнього інституту. У 1975 році ми стали філією Львівської політехніки. У 1991 році ми стали самостійним Луцьким індустріальним інститутом. У 1997 році ми стали Луцьким державним технічним університетом і 2008 році ми отримали нашу нинішню назву – Луцький національний технічний університет. Ось уже 13 років ми розвиваємося у такому статусі, –  зауважила вона.  55 років – це ціла епоха для тисяч студентів та випускників, для сотень викладачів та науковців. Ми змогли утвердитися, здобути досвід і тепер впевнено крокуємо в напрямку реалізації майбутніх планів. До кінця року ми плануємо модернізувати спорткомплекс з басейном та збудувати стадіон. Також попереду у нас ще низка масштабних інфраструктурних проектів, які ми плануємо реалізувати”.

Ірина Вахович подякувала за роботу попереднім керівникам вишу за їхній вклад у розвиток закладу. Вона також висловила вдячність випускникам, які підтримують університет та долучились до нинішнього святкування. Серед випускників Луцького НТУ, як зауважила Ірина Вахович є й голова обласної ради Григорій Недопад.

“Нещодавно ми із Григорієм Вікторовичем захистили дисертацію в стінах нашого університету. А отже він є нашим випускником PhD програми за спеціальністю “Фінанси,банківська справа і страхування”. 29 червня 2021 року Міністерством освіти і науки йому було присвоєно науковий ступінь – доктор філософії. Він мега-потужна людина і я дуже вдячна йому за спільну роботу”, – сказала вона.

Григорій Недопад своєю чергою привітав викладачів, випускників та студентів з нагоди поважного ювілею вишу, а також схвально оцінив ініціативність та професіоналізм нинішньої ректорки ЛНТУ.

“Левову частину свого виступу вона присвятила тим задумам і проектам, які вона планує реалізувати на цій посаді. Дуже добре, що у неї є цей ентузіазм і бажання щось змінювати на краще. Їй вдалось вдихнути нове життя у наш славний університет. Я бажаю вашому колективу досягати нових вершин та підвищувати рівень і престиж цього освітнього закладу”, – наголосив він.

Голова обласної ради також цього дня вручив ряд відзнак головного представницького органу Волині кращим науковцям та працівникам університету, а також колективам відокремленого структурного підрозділу “Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету”, “Любешівського технічного фахового коледжу ЛНТУ” та Ковельського промислово-економічного фахового коледжу ЛНТУ”.

Крім того, за значні трудові досягнення в галузі освіти і науки, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди 45-ї річниці створення кафедри – відзнаку отримав колектив працівників кафедри будівництва та цивільної інженерії Луцького національного технічного університету,  з нагоди 35-ї річниці створення кафедри – колектив працівників кафедри автомобілів і транспортних технологій ЛНТУ, з нагоди 30-ї річниці створення кафедри – колектив працівників кафедри підприємництва, торгівлі та логістики ЛНТУ, а також колектив працівників кафедри матеріалознавства ЛНТУ та  кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я  Луцького НТУ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: