08:13, 11 Лютого 2020

Луцькрада звернулася до МВС, СБУ та Генпрокурора щодо бездіяльності міської та обласної поліції

Луцька міська рада звернулася із заявою до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, голови Служби безпеки України Івана Баканова та Генерального прокурора України Руслана Рябошапки. У зверенні говориться про бездіяльність міської та обласної поліції.

Про це інформують у Луцькраді.

До вищезгаданих органів звернувся секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт. У заяві Луцькрада висловила обурення щодо бездіяльності працівників Луцького відділу поліції та Головного управління Національної поліції у Волинській області під час виконання рішення Луцької міської ради від 29.01.2020 № 69/1 “Про припинення права постійного користування комунальному підприємству “Луцькі ринки” земельною ділянкою”.

“Достовірно знаючи, що назване вище рішення міської ради є чинним, воно не скасоване та не зупинене жодною судовою інстанцією, працівники поліції не спромоглись забезпечити невтручання невідомих осіб в роботу працівників департаменту муніципальної варти, які намагались виконати законне рішення органу місцевого самоврядування – очистити територію земельної ділянки, що знаходиться у комунальній власності, шляхом демонтажу розміщених на ній об’єктів”, – говорять у Луцькраді.

Тож, Луцька міська рада просить вжити заходів реагування до керівництва Головного управління Національної поліції у Волинській області щодо забезпечення працівниками поліції належної охорони громадського порядку під час проведення демонтажу металевих конструкцій частини Центрального ринку.

Крім того, міська рада звернулася на Урядову “гарячу лінію” щодо надання оцінки бездіяльності працівників поліції під час проведення заходів із демонтажу контейнерів та інших конструкцій розміщених на земельній ділянці на вулиці Глушець, 1.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: