14:56, 09 Травня 2018
Лучани вшанували «Першу хвилину миру». ФОТО
Учора, 8 травня, в Україні відбувалися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення.
Про це повідомляють на сайті Луцькради.
Так, о 22:00 на Театральному майдані Луцька розпочалася cвяткова концертна програма. Перед присутніми виступили викладачі та студенти Волинського державного училища культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського. Учасники заходу, серед яких голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко, заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк, секретар Луцької міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт мали можливість послухати прекрасні музичні твори.
З вітальним словом з нагоди Дня пам’яті та примирення до лучан звернувся й голова облдержадміністрації Олександр Савченко, заступник голови обласної ради Роман Карпюк та виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.
О 23:01 на центральному майдані міста оголосили “Першу хвилину миру” (саме у цей час за Актом про беззастережну капітуляцію Німеччини було проголошено припинення вогню). У вечірнє весняне небо полетіли символічні жовті та сині кульки пам’яті про загиблих під час війни.
Залишити відповідь