14:32, 31 Березня 2021

Лесин виш уклав договір про співпрацю з Волинською ОДА

Між Волинською облдержадміністрацією та Волинський національним університетом імені Лесі Українки укладено договір про співпрацю. Зокрема 30 березня під час робочої зустрічі заступника голови ОДА Анатолія Костика та ректора Лесиного вишу Анатолія Цьося відбулося підписання договору про співпрацю між управлінням культури, з питань релігій та національностей ОДА та університетом.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

 

Насамперед договір передбачає співпрацю у напрямку забезпечення фахівцями у сфері культури у територіальних громадах. Як відзначив Анатолій Цьось, в навчальному закладі вже працюють над ідеями щодо ліцензування нових спеціальностей, які необхідні нашому краю. Звичайно, розвиватимуть й традиційні спеціальності, адже сфера культури на сьогодні дуже перспективна. Тож вивчатимуть проблематику підготовки кадрів саме для місцевих громад.

Завданням документу є партнерство, яке посилить процес інтеграції між наукою, освітою та культурою з метою забезпечення роботою випускників університету. Також сторони договору домовилися про організацію спільних заходів, сприятимуть співпраці у наукових і культурно-мистецьких проектах та програмах.

Слід зазначити, що на підставі договору відбуватимуться взаємні консультації з питань підготовки кваліфікованих фахівців університету, а також управління надає можливість студентам навчального закладу проходити виробничі і переддипломні практики та їх працевлаштування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: