17:15, 20 Травня 2022

Ковельська громада провела в останню путь захисника України

Клята війна обірвала життя ще одного волинянина. Сьогодні ковельчани попрощалися з Дмитром Ягодою. Він загинув 15 травня під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Довгеньке Ізюмського району Харківської області.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

У Свято-Благовіщенському соборі відбулася панахида за військовослужбовцем. Тоді жалобна процесія пройшла на площу Героїв Майдану.

«Знову сумна подія зібрала нас разом. Ми проводимо в останню путь нашого Героя. Дмитро з багатодітної родини. Також у Збройних силах України служить його брат, якому дозволили приїхати, і він сьогодні разом з нами. Спасибі батькові Вікторові Степановичу за таких синів. Глибоке співчуття всім рідним і близьким. Ми повинні зробити все, щоб ці жертви не були марними. Щоб Україна, за яку поклали життя наші хлопці, була такою, про яку вони мріяли», – сказав міський голова Ігор Чайка.

Дмитру Ягоді нещодавно виповнилось 45 років. У Збройні сили України пішов добровольцем: мав хорошу підготовку, у минулому служив у спецназі. У нього залишився син Роман.

Вічна пам’ять Героєві!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: