23:11, 11 Травня 2021

Ковель приймав змагання з мотокросу

8-9 травня на мототреку урочища Люблинець відбулися перший етап чемпіонату Європи у класі 65 – 85 куб. см та змагання на кубок М. Клімашевського у класі 50 куб. см.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Ковель приймав змагання з мотокросу

У Ковель приїхали мотоциклісти з України, Польщі, Білорусі, Латвії, Литви, Естонії, Росії.

На урочистому відкритті учасників представницького спортивного форуму привітав міський голова Ігор Чайка.

«Такі змагання — це і адреналін, і нові друзі та знайомства, і головне — новий досвід, якого ніколи не буває забагато. Нехай цей мототрек стане для когось трасою переможців, комусь покаже, де потрібно дотиснути, когось навчить бути безкомромісним. Тож успіху! Удачі! Перемог!», – сказав очільник міста, звертаючись до присутніх.

За всіма перипетіями на трасі уважно стежили не лише глядачі, а й авторитетна суддівська колегія.

У підсумку першого етапу чемпіонату Європи у класі 65 куб. см перемогу здобув Міхал Псюк (Польща), друге місце – в Енріко Пелмана (Естонія), третє – Лукаса Леока (Естонія).

У класі 85 куб. см перше місце завоював Яніс Мартінс Рейсуліс (Латвія) , друге – Семен Рибаков (Росія), третє – Себастьян Леок (Естонія).

У змаганнях на кубок М. Клімашевського у класі 50 куб. см “золото” виборов Даніїл Зайцев (Білорусь), на другу сходинку піднявся – Володимир Черней (Україна), на третю – Адріан Русецький (Білорусь).

Оргкомітет змагань та федерація мотоциклетного спорту Волині щиро вдячні Ковельській міській раді, меценатам та глядачам за допомогу і підтримку в їх організації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: