22:15, 16 Квітня 2020

Ковель отримає з державного бюджету понад півтора мільйона гривень на інсулін

З державного бюджету місто отримає понад півтора мільйона гривень на інсулін для хворих на цукровий діабет.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету і фінансів за участю голови — Володимира Бойка та її членів — Вадима Клімука, Юрія Оксенюка, Світлани Крат, Ігоря Пініса, Юрія Рудя та секретаря міської ради Віри Федосюк.

Обранці громади розглянули всі питання порядку денного. Серед них – про дозвіл на списання основного засобу, про затвердження рішення виконавчого комітету, про збільшення розміру статутного капіталу та затвердження Статуту Ковельського управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал».

Як невідкладне – про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2019 р. № 60/6 «Про міський бюджет міста Ковеля на 2020 рік».

З державного бюджету місто отримає понад півтора мільйона гривень на інсулін для хворих на цукровий діабет.

Вносяться зміни до показників міського бюджету у зв’язку з виділенням з резервного фонду понад мільйон вісімсот тисяч гривень. Вони відповідно до рішення комісії ТЕП та НС спрямовані на заходи щодо запобігання поширення коронавірусу. Це кошти, використані на придбання дезінфікуючих препаратів, засобів індивідуального захисту, ліків, виробів медичного призначення, антисептиків тощо. У разі потреби – для закупівлі продуктів харчування медпрацівникам, які надаватимуть допомогу хворим на COVID – 19.

Усі проекти рішень комісія рекомендувала на затвердження сесії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: