13:42, 16 Липня 2020

Ківерцівське РТМО перейменували на центральну районну лікарню

Зміна назви зумовлена ліквідацією структурних підрозділів  РТМО, а саме Олицької міської лікарні, яка входила до складу об’єднання.

Про це інформують на веб-сайті Ківерцівської РДА.

Голова районної державної адміністрації Алла Гонтар взяла участь у засіданні чергової 44 сесії районної ради, яка відбулася сьогодні під головуванням голови районної ради Олександра Гурського.

У роботі сесії взяли участь 24 депутати районної ради, міський голова, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники трудового колективу комунального підприємства «Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання».

Саме питання «Про перейменування комунального підприємства «Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання Ківерцівської районної ради» викликало двогодинну дискусію серед депутатів та присутність під час розгляду питання, представників трудового колективу закладу.

Необхідність внесення змін до назви установи, як зазначила керуюча справами районної ради Тамара Литвак, зумовлена ліквідацією структурних підрозділів  РТМО, а саме Олицької міської лікарні, яка входила до складу об’єднання. Нині організаційна структура підприємства – лише Ківерцівська центральна лікарня. Тобто, не існує медичного об’єднання – комплексу лікувально-профілактичних  та інших закладів, функціонально і організаційно пов’язаних між собою для досягнення найкращих кінцевих результатів у наданні  медичної допомоги населенню.

Проект рішення, що виносився для розгляду депутатами районної ради, передбачав приведення назви та установчих документів комунального підприємства, засновником якого є районна рада, до вимог чинного законодавства. Також передбачалася зміна посади «генерального директора» на «директора», відмінність між якими полягає у функціях. Відповідно, перша посада передбачає керівництво кількома організаційними одиницями, друга – одним підприємством.

Дискусія виникла через зміни до установчих документів, зокрема статуту комунального підприємства, які  запропонували затвердити депутатам, а також певні маніпуляції щодо закриття лікувального закладу.

За результатами розгляду цього питання, прийнято рішення: змінити назву комунального підприємства «Ківерцівське РТМО» на КП «Ківерцівська центральна районна лікарня»; проект статуту перейменованого підприємства доручено доопрацювати депутатам, що входять до постійних комісій з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району та з питань освіти, культури, молоді, спорту, сім’ї, охорони здоров’я та соціального захисту населення, спільно із представниками трудового колективу установи з подальшим його затвердженням розпорядженням голови районної ради; керівнику закладу доведено алгоритм дій, які необхідно здійснити у визначені терміни аби привести у відповідність документацію.

Голова районної державної адміністрації Алла Гонтар акцентувала на наданні якісних медичних послуг жителям району у Ківерцівській центральній районній лікарні, залучення до роботи у закладі молодих фахівців, достойну винагороду медикам за їх роботу та забезпечення лікарні необхідним медичним обладнанням.

Депутати підтримали внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 №41/9 ”Про районний бюджет на 2020 рік”, затвердили звіти про виконання районних програм позашкільної освіти на 2018-2022 роки та національно-патріотичного виховання дітей та молоді у 2019 році, Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної  середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району, план роботи районної ради на друге півріччя. Із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста  району у комунальну власність Ківерцівської міської об’єднаної територіальної громади передано земельні ділянки в місті Ківерці (по вулицях Київська 2, Відродження,13) та нерухоме майно. Затверджено перелік розпоряджень голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: