08:44, 24 Жовтня 2022

Громади Волині отримали у розпорядження понад 400 мільйонів гривень плати за землю

За підсумками січня-вересня 2022 року власники та орендарі землі на Волині сплатили до місцевих бюджетів 408 мільйонів гривень плати за землю.

Про це інформують сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

У доходах місцевих бюджетів — 349 мільйонів гривень плати за землю від юридичних осіб і понад 59 мільйонів гривень земельного податку, який перерахували фізичні особи-землевласники та землекористувачі. Сума отриманої громадами плати за землю перевищує аналогічні надходження минулого року.

«Майнові податки, до яких належить плата за землю, – це стабільне джерело надходжень для кожної з громад. У зв’язку із запровадженням воєнного стану органи місцевого самоврядування повинні мати додаткові кошти для фінансування діяльності комунальних служб, закладів  охорони здоров’я та освіти. Якщо виникатимуть критичні ситуації, то фінансувати ремонтні роботи об’єктів інфраструктури потрібно у найкоротші терміни. Крім того, громади активно долучаються до заходів оборонного характеру. Тому від своєчасності розрахунків із бюджетом залежить здатність країни ефективно протидіяти ворогу та відновлюватися», — наголошує в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Окрім поточних платежів, громадянам варто  подбати про сплату заборгованих у минулі роки земельного податку та податку на нерухомість, — нагадують у податковій службі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: