10:10, 06 Жовтня 2020

Громади Волині отримали понад 3,5 мільярда податкових надходжень

За підсумками трьох кварталів цього року на Волині до місцевих бюджетів сплатили 3,521 мільярда гривень податкових надходжень, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Сума сплачених волинськими платниками у дохід місцевих бюджетів податків на 5,3 відсотка перевищує минулорічні показники.

«Плюс 176,5 мільйона гривень податкових платежів у бюджетах громад проти минулорічних надходжень – підсумок скоординованих зусиль фахівців податкової служби та органів місцевої влади у питанні забезпечення бюджетних надходжень. Зокрема, у період пандемії COVID-19, незважаючи на несприятливі умови для діяльності підприємництва, громади стабільно отримують кошти. А збережена позитивна динаміка сплати податків свідчить про ефективність адміністрування, яку забезпечують фахівці ДПС», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Ольга Ліщинська.

Як наголосила посадовець, нині особливо актуальним залишається питання легальної оплати праці, оскільки сплачений з офіційних доходів ПДФО – бюджетоутворюючий для місцевих громад.

«Кожен, хто працює прозоро і легально, зі сплатою визначених законом податків, повинен мати режим максимального сприяння на території громади. Саме соціально відповідальний бізнес – основа бюджетної стабільності громад та держави в цілому. Тож закликаємо представників підприємництва дбати про розвиток території та інтереси держави,  а лідерів громад – у межах повноважень гарантувати сприяння сумлінному бізнесу», – підсумувала Ольга Ліщинська.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: