21:48, 27 листопада 2020

Громаду на Волині відвідав голова підкомітету Верховної Ради

У рамках робочого візиту на Волинь народний депутат України, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Віталій Безгін завітав до Боратинської громади. Візит відбувся у супроводі колеги – народного депутата Вячеслава Рубльова.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Під час зустрічі із сільським головою Сергієм Яручиком народні обранці обговорили ключові завдання та виклики, які постають перед місцевою владою у зв’язку із сучасними державотворчими процесами. Також спілкувалися щодо реформування адміністративно-територіального устрою та фінансової спроможності громад. До слова, обидва нардепи працюють над законопроектом, що стосується змін до повноважень місцевих державних адміністрацій.

«Боратинська громада – спроможна та ініціативна, яка своїм позитивним прикладом спонукає до реформування інших. Ця громада є справжнім «локомотивом» децентралізації. А маркером успішності того, що відбувається є участь людей у житті громади, а вони тут дуже активні та соціально відповідальні», – зазначає Вячеслав Рубльов.

«Це приклад того, що якщо громада вмотивована, люди хочуть робити – можливо досягти успіху, – каже Віталій Безгін. – Те, що вам вдалося зробити у селах за три роки – просто вражає! Особливої поваги заслуговує ваша позиція щодо самостійності і спроможності. Вам вдалося відстояти громаду і це надважливий крок. Далі – більше».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: