10:11, 01 Квітня 2022

Французькі волонтери доставили гуманітарний вантаж на Волинь

Справа честі кожного українця сьогодні – робити свій вклад у перемогу над російськими окупантами, незалежно від того де знаходишся: на передовій чи в тилу.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької райради.

Перший заступник начальника управління Держпраці у Волинській області Оксана Рубльова ініціювала співпрацю із французькими волонтерами із міста-комуни Байонна, зокрема організацією «Dobro Enfance», яка раніше допомагала дитячим будинкам в Україні, та Православною церквою міста Біарріц (L`eqlise orthodoxe de Biarritz).

Французькі волонтери, подолавши три тисячі кілометрів, доставили гуманітарну допомогу, зібравши для українських військових та біженців ліки, засоби гігієни, речі першої необхідності.

Волонтери від імені французького народу висловили усім українцям щиру підтримку та побажали найшвидшої перемоги над росією.

Повертаються до Франції вони не з пустими руками. У громадах Луцького району зібрали вироби народних майстрів – вишиванки, вишиті рушнички, ляльки-мотанки тощо, які виставлять у Франції на благодійному аукціоні. Виручені кошти підуть на допомогу українцям.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: