15:00, 09 Квітня 2021

Дитину, яку розшукали на Горохівщині, не повертатимуть до матері

Йдеться про резонансний випадок, коли на Горохівщині 7-річна дитина пішла з дому і близько 15 годин блукала лісом та болотами. Спільними зусиллями учора в обід хлопчика розшукали поліцейські.

Про це йдеться на сайті поліції Волині.

Сьогодні, 9 квітня, у райдержадміністрації відбулось засідання спеціальної комісії, яка вирішила долю двох братів 7 і 12 років. Хлопці проживають у неблагополучних умовах та в неповній сім’ї. Позиція поліції залишилась незмінною: додому братів не повертати.

Наразі їх готові взяти до себе родичі їхнього батька. Але спеціальна комісія обстежить умови проживання там та вирішить, чи направляти братів у родину. Якщо умови будуть незадовільними, їх помістять у притулок, де можна перебувати до 90 днів. Ще кілька днів вони можуть бути у лікарні.

«Матір подякувала, що поліцейські розшукали її сина, однак наразі ще рано говорити про те, що жінка стала на шлях виправлення», — зазначила очільниця сектору ювенальної превенції ГУНП Інна Остапович.

Хлопців у лікарні відвідали наші поліцейські, ті почуваються добре.

7-річний Матвійко ж сказав, що після вчорашньої пригоди твердо вирішив стати поліцейським.

«Ми подарували братам наші шеврони та слідкуватимемо й надалі за їхньою долею», — розповів керівник сектору взаємодії з громадами ГУНП Роман Богдан. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: