16:38, 06 Квітня 2021

Диски r14, які хочуть купити всі*

Транспортні засоби стали надійним союзником людини у всіх сферах його життєдіяльності. Але основна категорія машин, які привертають увагу всіх без винятку, це цивільні автомобілі. На сьогодні — це не просто засіб пересування. Для багатьох авто стало джерелом доходів, способом самовираження і самоствердження. Тому кожен пристрасний водій прагне до підвищення технічних і естетичних показників свого “залізного коня”.

Тюнінг, доступний кожному

Заміна автодисків — найбільш швидкий спосіб зміни зовнішнього вигляду транспортного засобу. При правильному підборі дисків можна створити ефектний і максимально унікальний стиль. Диски r14 — популярний типорозмір для легкових та легковантажних машин. Він практичний, добре виглядає зовні і широко представлений в асортименті будь-спеціалізованої компанії.

Сучасному водієві доступні варіанти литих, штампованих і кованих коліс, найбільш істотною відмінністю між якими виступає їх ринкова вартість.

Чи може сталь бути красивою?

Штампування — найбільш доступне і практичне рішення поставленого завдання. Але за допомогою таких моделей прикрасити свій автомобіль навряд чи вийде. Варіантів візерунків тут менше 5, а загальний стиль виробів морально застарів ще в минулому столітті. Вихід з ситуації, що склалася — установка поверх них декоративних ковпаків.

Вибирають сталеві катки найчастіше для комерційного транспорту або ж для легковиків, які часто експлуатуються в умовах бездоріжжя. Листова сталь дозволяє отримати пластичні, але разом з тим дуже міцні диски.

Сучасне литво

Литі і ковані автодиски схожі тим, що виготовляються з заздалегідь розплавленого металу легких сплавів. Але в першому випадку заготівля піддається термічному загартуванню, а в другому — пресуванню з поступовим нарощуванням тиску.

Готові вироби:

– практично не реагують на зовнішні окислювачі (волога, повітря, хімічні сполуки) і не піддаються корозії;

– мають малу вагу. Найлегшими мають право вважатися ковані;

– добре відводять теплову енергію від гальм і прекрасно самоохолоджуються.

Але литі колеса гірше піддаються ремонту, ніж ковані. До того ж, ковані мають більш тривалий термін служби і добре адаптована до їзди по дорогах низької якості. Вони зібрали в собі все краще від вищеописаних різновидів коліс. Але і вартість останнього варіанту виконання буде найвищою, що і стримує їх повсюдне поширення.

Диски р14 від провідних компаній і не тільки

“АвтоДіскіЮА” — спеціалізований інтернет-магазин, на сторінках якого клієнт може знайти найрізноманітніші катки та аксесуари до них. Тут створені великі каталоги, реалізована технічна підтримка з боку грамотних операторів, налагоджена система швидкого оформлення і виконання замовлень будь-якої складності та обсягу.

З “AvtoDiskiUA” легко підібрати новий комплект дисків, отримати оригінальний товар і бути впевненим у безпеці покупки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: