18:40, 11 Вересня 2018

Двох волинян судитимуть за ухилення від повістки на навчальні збори

Двох військовозобов’язаних мешканців Нововолинська судитимуть за ухилення від навчальних зборів. 

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Нововолинський відділ Володимир-Волинської місцевої прокуратури затвердив та скерував до суду обвинувальні акти у кримінальних провадженнях про ухилення 45-річного та 29-річного військовозобов’язаних мешканців Нововолинська від навчальних зборів (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 337 КК України).

Чоловіки були прийняті на військовий облік до Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату, висновками військово-лікарської комісії  визнані придатними до військової служби.

Улітку 2018 року їх у приміщенні комісаріату  призвано на навчальні збори шляхом надання повістки та озвучення вголос її змісту.

Отримавши належним чином повістки й будучи попередженими про кримінальну відповідальність  за ухилення від навчальних зборів, у вказаний час чоловіки до військкомату  без поважних причин не з’явилися.

Відтак тепер обоє обвинувачених, які щиро розкаялися у скоєному, постануть перед судом.

Довідково: згідно санкції ч.2 ст. 337 КК України, за ухилення військовозобов’язаного від навчальних зборів передбачено покарання у виді штрафу до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: