20:48, 12 Січня 2023

Допомога ЗСУ: ДКП «Луцьктепло» придбало для військових ще два автомобілі

Одинадцять місяців поспіль Луцька громада активно допомагає Збройним силам України, які протистоять російським загарбникам. Луцька міська рада постійно скеровує кошти на підтримку обороноздатності ЗСУ та ТРО, а працівники виконавчих органів та комунальних підприємств з власної ініціативи щомісяця жертвують на потреби армії свій одноденний заробіток. За рахунок такого щомісячного внеску працівників ДКП “Луцьктепло”, для потреб армії нещодавно придбали два автомобілі – Honda та Nissan.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Сьогодні вчергове направляємо допомогу Збройним силам України, – розповів Луцький міський голова Ігор Поліщук. – За кошти одноденного заробітку працівників ДКП “Луцьктепло” придбали два позашляховика. Один відправиться у 63-тю бригаду, інший – у 127-му. В автомобілі поклали продукти харчування та окремі речі для наших захисників. В цілому за минулий рік на допомогу ЗСУ працівники “Луцьктепла” виділили зі своїх заробітних плат 2,4 млн грн. Якщо говорити про працівників міської ради та інших комунальних підприємств — то це більше 12 млн грн. Тому це гарна ініціатива, за допомогою якої вже придбали 24 автомобілі, а також бронежилети, тепловізори, одяг, тактичні речі і все, що найбільш необхідне нашим військовим”.

Як повідомив директор ДКП “Луцьктепло” Іван Скорупський, трудовий колектив підприємства підтримує ЗСУ з початку повномасштабного вторгнення. Кожен працівник робить свій вклад у перемогу, і наразі коштом тепловиків-комунальників для армії вже придбано шість автівок. Купують переважно автомобілі, оскільки Збройні сили для виконання своїх завдань потребують великої кількості транспорту, який на полі бою часто ламається або його нищить ворог. Крім двох автомобілів, за листопадові кошти придбали також 60 теплих військових курток.

Honda та Nissan привезені з Англії, але волонтери купили їх у Польщі. Як розповів один із керівників благодійної організації “Волинь в дії” Володимир Луцик, автомобілі повнопривідні, дизельні, праворульні, а їх порівняно невелика ціна – 290 тисяч гривень – пояснюється повною відсутністю в них комерційної складової. “Просто у нас є люди, готові безплатно поїхати і привезти їх”, – пояснив Володимир Луцик. Транспортні засоби пройшли необхідне технічне обслуговування і можуть використовуватись захисниками України в районах виконання бойових завдань. Тож нехай вони наближають нашу перемогу та захищають військових у найгарячіших точках фронту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: